ZAJAZD

ZAJAZD ZŁOTOGÓRSKI z wysokim standardem w okolicy Koła


Szukasz eleganckiej sali bankietowej? Może interesuje Cię wynajęcie sali szkoleniowej w okolicy Kościelca i Koła? Bez względu na to, czy poszukujesz stylowego wnętrza, w którym można by zorganizować uroczysty bankiet, ważną konferencję, czy też profesjonalne szkolenie, zdecyduj się na nasz Zajazd Złotogórski w Daniszewie, czyli klimatyczne miejsce z klasą. To zajazd oraz restauracja z wysokim standardem, położony przy autostradzie A2, w pobliżu trzech miejscowości: Koła, Turku i Konina. Zajazd mieści się na terenie Złotogórskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, co sprawia, że okolica zachwyca bujną roślinnością i piękną przyrodą.


Przestronne sale do wynajęcia niedaleko Kościelca i KołaDysponujemy 4 klimatyzowanymi salami do wynajęcia. Dzięki możliwości ich różnorodnej aranżacji bez problemu pomieszczą one 40, 50, 80 oraz 220 osób. To przestronne sale bankietowe, szkoleniowe i konferencyjne, które doskonale sprawdzają się również podczas organizacji przyjęć okolicznościowych, a także takich uroczystości rodzinnych jak: wesela, komunie, czy jubileusze. Swoją ofertę kierujemy do mieszkańców Koła, Kościelca oraz okolicznych miejscowości. Obsługa Zajazdu Złotogórskiego z przyjemnością pomoże w planowaniu i organizowaniu eventów. Ogromną zaletą naszego zajazd są nie tylko eleganckie sale, ale również położenie przy autostradzie A2. Oferujemy także tanie noclegi w komfortowych i przytulnych pokojach. Posiadamy 16 pokoi, w tym apartament.


Zalety naszego komfortowego zajazdu niedaleko Kościelca to:


  • stylowe wnętrza urządzone z klasą,
  • wykwintne i pyszne menu,
  • klimatyzowane sale bankietowe, szkoleniowe i konferencyjne,
  • korzystne położenie zajadu przy autostradzie a2, w rejonie takich miejscowości jak: Koło, Turek oraz Konin,
  • możliwość organizacji wesel przy okrągłych lub prostokątnych stołach.

Eleganckie sale konferencyjn, bankietowe i szkoleniowe oraz tanie noclegi – ZAJAZD ZŁOTOGÓRSKI w Daniszewie w niewielkiej odległości od Kościelca serdecznie zaprasza!