• Rezerwacje pod numerem tel: 605 427 386 lub 721 769 676
HOTEL

ZAJAZD ZŁOTOGÓRSKI to jedyny hotel w dobrej cenie przy autostradzie A2


Jeżeli szukasz taniego noclegu w okolicy takich miejscowości jak Turek, Koło, czy Konin, zachęcamy do odwiedzenia Zajazdu Złotogórskiego w Daniszewie. To nowoczesny i stylowo urządzony hotel, położony niedaleko autostrady A2 na terenie Złotogórskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Otacza nas bujna roślinność, co sprawia, że nasi goście mogą odpocząć w otoczeniu przyrody, po emocjonującym dniu pełnym wrażeń lub też po czasie wytężonej pracy. Nasz hotel z wysokim standardem posiada aż 16 komfortowych i przytulnych pokoi, w tym również elegancki apartament. Pokoje, które oferujemy do wynajęcia, zostały urządzone z klasą i dbałością o szczegóły, tak, aby każdy z naszych gości czuł się w nich swobodnie i niemal jak w domu. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty mieszkańców Konina, Koła, Turku i nie tylko.
Szukasz eleganckiej sali bankietowej? Może interesuje Cię wynajęcie sali szkoleniowej w okolicy Koła, Konina i Turku? Bez względu na to, czy poszukujesz stylowego wnętrza, w którym można by zorganizować uroczysty bankiet, ważną konferencję, czy też profesjonalne szkolenie, zdecyduj się na nasz Zajazd Złotogórski w Daniszewie, czyli klimatyczne miejsce z klasą. To hotel oraz restauracja z wysokim standardem, położony przy autostradzie A2, w pobliżu trzech miejscowości: Turku, Konina oraz Koła. Zajazd mieści się na terenie Złotogórskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, co sprawia, że okolica zachwyca bujną roślinnością i piękną przyrodą.


Przestronne sale do wynajęcia


Dysponujemy 4 klimatyzowanymi salami do wynajęcia. Dzięki możliwości ich różnorodnej aranżacji bez problemu pomieszczą one 40, 50, 80 oraz 220 osób. To przestronne sale bankietowe, szkoleniowe i konferencyjne, które doskonale sprawdzają się również podczas organizacji przyjęć okolicznościowych, a także takich uroczystości rodzinnych jak: wesela, komunie, czy jubileusze. Swoją ofertę kierujemy do mieszkańców Turku, Konina, Koła oraz okolicznych miejscowości. Obsługa Zajazdu Złotogórskiego z przyjemnością pomoże w planowaniu i organizowaniu eventów. Ogromną zaletą naszego hotelu są nie tylko eleganckie sale, dobre ceny i położenie blisko autostrady A2. Oferujemy również tanie noclegi w komfortowych i przytulnych pokojach. Posiadamy 16 pokoi hotelowych, w tym apartament.


Zalety naszego komfortowego zajazdu to:


  • stylowe wnętrza urządzone z klasą,
  • wykwintne i pyszne menu,
  • klimatyzowane sale bankietowe, szkoleniowe i konferencyjne,
  • korzystne położenie hotelu przy autostradzie a2, w rejonie takich miejscowości jak: Koło, Turek oraz Konin,
  • możliwość organizacji wesel przy okrągłych lub prostokątnych stołach.

Eleganckie sale konferencyjne, bankietowe i szkoleniowe oraz tanie noclegi – ZAJAZD ZŁOTOGÓRSKI serdecznie zaprasza!